SUPERLIGA KOŠÍKOVÉ ŽÁKYŇ

Úvodní strana

18. ročník

2017/2018

Rozlosování

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

Tabulka

Tabulka střelkyň

Kalendář akcí

 

 

 

Superliga 2016/2017

Rozlosování

 

Utkání budou odehrána dle aktuálně platných pravidel basketbalu 4x6 minut čistého času (časomíra bude zastavena při každém přerušení a v posledních 2 minutách čtvrté čtvrtiny také po vstřeleném koši). Z utkání bude pořízen zápis dle dohodnutého vzoru.

 

 

1. kolo - 21.10.2017

 

Pořadatel: ZŠ Předín

 

(sokolovna M. Budějovice)

 

 

01.

Předín "B" – TGM MB „B“

02.

Předín "A" – TGM MB „A“

03.

Předín "B" – TGM MB „B“

04.

Předín "A" – TGM MB „A“

   
   

Pořadatel: ZŠ Okříšky.

 

(tělocvična ZŠ Okříšky)

 

 

05.

Okříšky „A“ – Jemnice „A“

06.

Okříšky „A“ – Jemnice „A“

 

 

2. kolo - 18.11.2017

 

 

Pořadatel: ZŠ Předín

 

(sokolovna M. Budějovice)

 

 

07.

Předín „A“ – Okříšky „A“

08.

Předín „A“ – Okříšky „A“

 

 

 

 

Pořadatel: ZŠ TGM MB

 

(tělocvična ZŠ TGM MB)

 

 

09.

TGM „B“ – Havlíčkova „B“

10.

TGM „A“ – Havlíčkova „A“

11.

TGM „B“ – Havlíčkova „B“

12.

TGM „A“ – Havlíčkova „A“

 

 

3. kolo - 09.12.2017

 

 

Pořadatel: ZŠ Jemnice

 

(tělocvična ZŠ Jemnice)

 

 

13.

Jemnice „B“ – Předín „B“

14.

Jemnice „A“ – Předín „A“

15.

Jemnice „B“ – Předín „B“

16.

Jemnice „A“ – Předín „A“

 

 

4. kolo - 20.01.2018

 

 

Pořadatel: ZŠ Havlíčkova MB

 

(tělocvična Havlíčkova MB)

 

 

17.

Havlíčkova „B“ – Předín „B“

18.

Havlíčkova „A“ – Předín „A“

19.

Havlíčkova „B“ – Předín „B“

20.

Havlíčkova „A“ – Předín „A“

 

 

5. kolo - 10.02.2018

 

 

Pořadatel: ZŠ TGM MB

 

(tělocvična ZŠ TGM MB)

 

 

21.

TGM „B“ – Jemnice „B“

22.

TGM „A“ – Jemnice „A“

23.

TGM „B“ – Jemnice „B“

24.

TGM „A“ – Jemnice „A“

 

 

Pořadatel: ZŠ Havlíčkova MB

 

(tělocvična Havlíčkova MB)

 

 

25.

Havlíčkova „A“ – Okříšky „A“

26.

Havlíčkova „A“ – Okříšky „A“

 

6. kolo - 17.03.2018

 

 

Pořadatel: ZŠ Havlíčkova

 

(tělocvična ZŠ Havlíčkova)

 

 

27.

Jemnice „B“ – Havlíčkova „B“

28.

Jemnice „A“ – Havlíčkova „A“

29.

Jemnice „B“ – Havlíčkova „B“

30.

Jemnice „A“ – Havlíčkova „A“

   

Pořadatel: ZŠ Okříšky

 

(tělocvična ZŠ Okříšky)

 

 

31.

Okříšky „A“ – TGM „A“

32.

Okříšky „A“ – TGM „A“

 

Doprovodné akce

Vánoční turnaj

Velikonoční turnaj

Poslední šestka

Soutěže AŠSK

Okresní kolo ml.

Okresní kolo st.

Krajské kolo ml.

Krajské kolo st.

Historie

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

9. ročník

10. ročník

11. ročník

12. ročník

13. ročník

14. ročník

15. ročník

16. ročník

17. ročník